Ми вважаємо, що кожен заслуговує на легальне,
стабільне працевлаштування.

З 2005 року ми допомагаємо людям у працевлаштуванні на території всієї Польщі, а також Німеччини, Франції та Бельгії.

Ми хочемо, щоб наші кандидати відчували себе впевнено та безпечно, тому ми працюємо лише з надійними роботодавцями та ретельно перевіряємо кожну вакансію. Ми ніколи не стягуємо плату за наші послуги від людей, що шукають роботу.

Ми хочемо, щоб наші процеси рекрутації проходили справно і щоб кандидати могли почати працювати якомога швидше. Тому ми наймаємо консультантів, які розмовляють іноземними мовами, в тому числі українською, та допомагають у формальностях, пов’язаних із працевлаштуванням.

Як агентство з працевлаштування, ми надаємо своїм працівникам усі необхідні документи, пропонуємо допомогу в отриманні візи та гарантуємо тільки легальний контракт на умовах, що відповідають польському законодавству. При необхідності ми також допомагаємо в організації транспорту та проживання.

Наша підтримка не закінчується на етапі підписання контракту: наші координатори доступні протягом усього строку дії контракту, відповідають на запитання працівників та допомагають вирішити будь-які проблеми.

Наші послуги

Постійна робота
Ми шукаємо кандидатів для роботи в тій чи іншій компанії, проводимо з ними співбесіди та перевіряємо їх компетенції. Потім ми передаємо роботодавцю відібраних кандидатів, яких він влаштовує на роботу безпосередньо у своїй компанії.Тимчасова робота
Ми шукаємо кандидатів на обрану посаду та делегуємо їх для роботи у нашого клієнта. Що стосується цієї послуги, ми також беремо на себе всі формальності, пов’язані із працевлаштуванням працівників, такі як проведення медичних оглядів, підписання договору та виплата винагороди.

Посередництво в працевлаштуванні іноземців
За бажанням клієнта ми шукаємо співробітників для роботи в його компанії, а потім допомагаємо в організації їх приїзду до Польщі. Крім підтримки у формальностях, пов’язаних із працевлаштуванням, ми також надаємо працівникам опіку координатора, який вільно володіє їх мовою.

Познайомся з нашою командою

Безпечне та легальне працевлаштування з Jobs Plus

01

Легальний контракт

Ми працюємо лише з надійними роботодавцями і уважно аналізуємо кожну вакансію, запропоновану нашим агентством. Наші кандидати можуть бути впевнені, що вони будуть працевлаштовані легально та на справедливих умовах, а їхній договір відповідає польському законодавству. Важливо, що запропонований договір дає право на страхування від нещасних випадків та медичну допомогу.

02

Документи, необхідні для працевлаштування

Нашим кандидатам ми надаємо всі документи, необхідні для працевлаштування, і пропонуємо їм допомогу у їх заповненні. Кожен працівник також отримує свідоцтво про доручення виконання робіт іноземцю, що є підставою для подання заяви на отримання візи.

03

Допомога в отриманні візи

Як досвідчене агентство з працевлаштування, ми добре знаємо процедури працевлаштування іноземців у Польщі та надаємо нашим кандидатам допомогу в отриманні дозволу на перебування в країні, наприклад, візи чи дозволу на проживання.

04

Підтримка консультанта

Наші консультанти, які розмовляють зокрема українською мовою, доступні кандидатам на кожному етапі працевлаштування. Вони допомагають в процесі рекрутації, організовують прибуття до Польщі та відповідають на всі питання та запити працівників протягом усього строку дії контракту.

05

Транспорт та проживання

За потреби ми допомагаємо кандидатам організувати поїздку до місця роботи та знайти житло.

Хочеш поїхати працювати в Польщу?

Зв'яжись з нами